ماموریت ما

ماموریت ما
مأموریت ما تأمین امنیت و تسهیل روش كار و زندگی مردم به منظور ارتقای آرامش خاطر آنهاست ما، مأموریت خود را از طریق آموزش، مشاوره، مدیریت ریسك، ....
ادامه مطلب

مشاوره ، طراحی و اجرا

مشاوره ، طراحی و اجرا
شركت كارگزاری بیمه همپاد با نگاه به یك راه حل بهینه و بدون تعصب به استفاده از خدمات شركت بیمه خاص تجارب خود را در اجرای موفق پروژه های مختلف بیمه ای، در قالب خدمات مشاوره، طراحی و اجرا به مشتریان خود ارائه می نماید.
ادامه مطلب

فرم های پيشنهاد

فرم های پيشنهاد
فرم پیشنهاد انواع بیمه نامه ها در این قسمت قابل دانلود بوده و شما می توانید با تكمیل و ارسال آن اطلاعات مورد نیاز بیمه نامه مورد درخواستتان را در اختیار كارشناسان این شركت قرار دهید.
ادامه مطلب
معرفی كوتاه
كارگزاری رسمی بیمه همپاد با مجوز رسمی از بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران، به عنوان مشاور و وكیل مدافع بیمه گذاران نزد كلیه شركت های بیمه و در تمامی رشته های بیمه های بازرگانی با رویكردی حرفه ای با تكیه بر دانش فنی و تجربه در صنعت بیمه فعالیت می نماید.
شركت كارگزاری رسمی بیمه همپاد در  ارائه خدمات بیمه ای، بدون محدودیت در استفاده از  پوشش های بیمه ای شركت های بیمه، همواره سعی در گزینش بهترین راه حل برای مشتریان را دارد.
پیشرفت صنعت بیمه در ترکیه به رغم وجود مشکلات و بحران های داخلی و خارجی پیشرفت صنعت بیمه در ترکیه به رغم وجود مشکلات و بحران های داخلی و خارجی
با وجود اينكه از ابتداي سال جاري ميلادي تاكنون تركيه درگير بحران هاي داخلي و خارجي است اما بازار بيمه اين كشور در نيمه نخست اين سال رشد خوبي را تجربه كرده است.
تلاش برای تدوین آیین نامه بیمه عمر با سود تضمینی تلاش برای تدوین آیین نامه بیمه عمر با سود تضمینی
رئیس کل بیمه مرکزی در شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران در باره کاهش نرخ سود تضمینی بیمه‌های عمر گفت: ما نگران تعهدات آتی و آینده‌ایم و به همین خاطر در حال کنترل و تدوین آیین‌نامه مناسب برای این رشته هستیم.

امضای قرارداد بین بیمه گر فرانسوی و شرکت الکترونیکی علی بابا امضای قرارداد بین بیمه گر فرانسوی و شرکت الکترونیکی علی بابا
"آكسا" بزرگترين شركت بيمه فرانسه و يكي از بزرگترين شركت هاي بيمه در جهان قرارداد همكاري استراتژيكي با شركت الكترونيكي "علي بابا" در چين و شركت خدمات مالي "انت" امضا كرده است.
بیمه باربری یكی از دلایل گسترش تجارت این است كه فروشندگان و خریداران كالا از عواقب وقوع خسارت احتمالی در جریان حمل كالای معامله شده آسوده خاطر هستند به راستی چگونه می توان نگران وقوع خسارت احتمالی در فرایند حمل كالا نبود؟ پاسخ این پرسش در نزد بیمه گران است، آنها در ازای دریافت وجهی نا چیز در مقایسه با قیمت كالا تعهد می دهند كه خسارت احتمالی كالا در جریان حمل از مبدأ تا مقصد را جبران نمایند.
بیمه حوادث حادثه عبارت است از هر واقعه ناگهانی، ناشی از یك عامل خارجی كه بدون قصد و اراده بیمه شده بروز كرده و منجر به جرح و نقص عضو، از كار افتادگی و یا فوت بیمه شده شود.
انواع بیمه نامه های عمر بیمه عمر پاسخگوی نگرانی افراد از مخاطرات مالی خانواده در صورت فوت ایشان را بر طرف می سازد همچنین برای زمان كهولت و دورانی كه فرد قادر به كار و فعالیت نمی باشد مستمری فراهم می آورد.