ماموریت ما

ماموریت ما
مأموریت ما تأمین امنیت و تسهیل روش كار و زندگی مردم به منظور ارتقای آرامش خاطر آنهاست ما، مأموریت خود را از طریق آموزش، مشاوره، مدیریت ریسك، ....
ادامه مطلب

مشاوره ، طراحی و اجرا

مشاوره ، طراحی و اجرا
شركت كارگزاری بیمه همپاد با نگاه به یك راه حل بهینه و بدون تعصب به استفاده از خدمات شركت بیمه خاص تجارب خود را در اجرای موفق پروژه های مختلف بیمه ای، در قالب خدمات مشاوره، طراحی و اجرا به مشتریان خود ارائه می نماید.
ادامه مطلب

فرم های پيشنهاد

فرم های پيشنهاد
فرم پیشنهاد انواع بیمه نامه ها در این قسمت قابل دانلود بوده و شما می توانید با تكمیل و ارسال آن اطلاعات مورد نیاز بیمه نامه مورد درخواستتان را در اختیار كارشناسان این شركت قرار دهید.
ادامه مطلب
معرفی كوتاه
كارگزاری رسمی بیمه همپاد با مجوز رسمی از بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران، به عنوان مشاور و وكیل مدافع بیمه گذاران نزد كلیه شركت های بیمه و در تمامی رشته های بیمه های بازرگانی با رویكردی حرفه ای با تكیه بر دانش فنی و تجربه در صنعت بیمه فعالیت می نماید.
شركت كارگزاری رسمی بیمه همپاد در  ارائه خدمات بیمه ای، بدون محدودیت در استفاده از  پوشش های بیمه ای شركت های بیمه، همواره سعی در گزینش بهترین راه حل برای مشتریان را دارد.
سقف تعهد بیمه‌ زائران اربعین ۱۹۲ میلیون تومان است سقف تعهد بیمه‌ زائران اربعین ۱۹۲ میلیون تومان است مدیر‌کل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان این که صدور روادید از فردا چهارم مهر آغاز می‌شود
نقش و تأثیر بیمه درمان در بهبود سرطان نقش و تأثیر بیمه درمان در بهبود سرطان بيمه درمان نقش مستقيمي در بهبود و زنده ماندن بيماران مبتلا به سرطان دارد.
عرضه "بیمه حجاج" به بازار عرضه "بیمه حجاج" به بازار
شركت بيمه عماني "المدينه" نخستين بيمه مخصوص به سفر حج را به بازار ارائه كرد. نوعی بيمه كه براي نخستين بار ارائه مي شود، به دليل تطابق با مسائل شرعي، بسيار پيچيده است اما سفر امني را براي اين مسافران و زائران خلق مي كند.
بیمه های خاص بیمه های خاص شامل بیمه كشتی، بیمه هواپیما ، بیمه پول، بیمه اعتباری و ... می شود.
بیمه بدنه اتومبیل در بیمه بدنه تعهد بیمه گر جبران خسارات وارد به خود وسیله نقلیه مورد بیمه است به این معنی كه چنانچه به علت هر یك از حوادث مشمول بیمه وسیله نقلیه بیمه شده سرقت شود و یا به آن خسارتی در اثر حادثه وارد شود بیمه گر خسارت وارده را جبران نماید.
بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل كلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی و انواع یدك و تریلر متصل به وسایل مزبور و .... اعم از این كه اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند مسئول جبران خسارات بدنی و مالی هستند كه در اثر حوادث وسایل نقلیه مزبور و یا محصولات آنها به اشخاص ثالث وارد شده و مكلفند مسئولیت خود را نزد یكی از شركت های بیمه، بیمه نمایند.