رشد چشمگیر صنعت بیمه در فیلیپین
اخباررشد چشمگیر صنعت بیمه در فیلیپین
 به‌گزارش‌ ایشا اینشورنس ریویو،، طبق گزارش كميسيون صنعت بيمه در فيليپين، درآمد خالص صنعت بيمه در اين كشور در نيمه نخست سال جاري ميلادي با 76.52 درصد افزايش به 19.17 ميليارد پزو فیلیپین (413.6 ميليون دلار) رسيده است كه در تاريخ اين كشور تاكنون بي سابقه بوده است.

"مانوئل دوك" يكي از مقامات ارشد صنعت بيمه در اين كشور، در اين باره گفت: از لحاظ درآمد خالص بخش بيمه عمر بسيار بهتر از غيرعمر" عمل كرده است. در اين بخش شاهد رشد 68.73 درصدي در نيمه نخست بوديم كه با اين ميزان رشد 15.27 ميليارد پزو درآمد خالص ثبت شده است. اين رقم در سال گذشته ميلادي 9.05 ميليارد دلار گزارش شده بود.

اين مقام ارشد بيمه در ادامه گفت: اكنون انتظار مي رود سود خالص در اين صنعت به خاطر اجباري شدن بيمه در بسياري از بخش ها، رشد فوق العاده اي را در آينده كسب كند.

طبق اين گزارش، تا پايان ماه ژوئن سود خالص اين صنعت به 261.51 ميليارد پزو بوده است كه در قياس با سال گذشته در همين زمان 40.70 درصد رشد داشته است.

اين در حالي است كه اقتصاد فیلیپین به دنبال هزینه دولتی اندک و مشکلات اقتصادی جهانی تنها 3.7 درصد رشد کرده است اما دولت فیلیپین به عنوان یکی از اعضای اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا ( آ.سه.آن) وعده داده که تا پایان سال جاری میلادی میزان رشد اقتصادی خود را تا هفت درصد افزایش دهد؛ موضوعی که کارشناسان آن را در روند پیشرفت اقتصادی این منطقه مهم ارزیابی می کنند.

687تعداد نمایش:
1395/06/09تاریخ ثبت:
اخبار مرتبط